středa 19. srpna 2009

3# ČP DH Klínovec


Konečně jsem se dočkal pořádný trati, dlouhá, rychlá, rozbitá. Ty krátký mi moc neseděj. Opět to byl móc pěknej víkend a počasí konečně super. Tentokrát se sešla dobrá sestava, dokonce si zazávodili (na klínovec asi po 10 letech) Péťa Němců a Ruda Mark (MKR) Starý páky veteránský (no já za rok můžu taky ale nepudu:-)) a na sobotu si přijel zajezdit i Honza Horák.
Přijeli jsme v pátek večer, zakempovali jsme, pivko, voheň, Mates - sranda, Šárka - smích (ale furt, díky!), a dotoho ještě parta teplická.....
Sobota 5 jízd rozloženejch do celýho dne, mě to stačilo, byl jsem docela vyřízenej, celej tejden jsem byl tak něják polonachcípanej z Rakouska a silá nebyla. Ale trať jsem si načetl dobře, nic mě nemohlo překvapit. Večer zase voheň, pivka, sranda.........
V neděli jedna jízda ráno před závodem. Pak na vostro: Tomáš na HT vyštípal dráty a rošlehal šaltr takže do finálka už nanastoupil:-( škoda smůla. Mates a Vilda v exprtech slušně, ale Finálko už tak slavný nebylo, ale jinak cajk. Mástři taky do pohody Ruda kolem 28 a Péťa 18. jsem měl docela strach, jak mi budou stačit síly, ale nakonec k mýmu velkýnu překvapení jsem byl dost v pohodě a v podstatě celou prudkou techniku jsem neměl s fyzičkou problém až na asfaltový časovce mi došlo, ale to už se dá vydržet. Obě kola byly skoro stejný semi 22 a fináko trochu pohrocený, 5s dole, ale 17. místo v elitě bylo příjemný překvápko. Letos poprvý spokojenost s výsledkem a 20 průběžně je taky OK.
Díky Brabčákovi za Tranďáka a Šárce za společnost a psychologickej rozbor před startem hehehe. Díky Rudovi za fota. Díky všem, mám vás rád, musíme si fandit, jsme dobrá parta heheheheheh :-)))))))
Dobrej report na
720

Galerie
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

moje fota
ZDE

výsledky
ZDE

Žádné komentáře:

Okomentovat